juni 25, 2022, 07:42:43 am door admin | Views: 6751 | Comments: 38

Ruimte en Milieu
Net als asielindustrie, jeugdzorg/onderwijs,huiselijk geweld en zgn. goede doelen

https://www.ftm.nl/artikelen/de-prijs-van-gras?utm_source=nieuwsbrief&utm_medium=email&utm_campaign=Grasland

https://www.abab.nl/artikelen/afschaffing-of-inperking-landbouwvrijstelling ?

https://interessantetijden.nl/2022/08/10/stikstofmodel-aerius-kan-prullenbak-in/
1995
https://www.nvlv.nl/downloads/AmmoniakHAN1995.pdf
De Wetenschappelijke Basis van
het Nederlandse Ammoniakbeleid
2012
https://edepot.wur.nl/328849
Nitrogen deposition and ammonia concentrations in the
Dwingelderveld as affected by surrounding dairy farms
Evaluation of the OPS-model


.Nederland is een van de weinige zelfvoorzienende landen ter wereld,
mede dankzij de boeren, laten we dat zo houden. Ondedrzoek 2003:
Voedselvoorziening in Nederland onder buitengewone crisisomstandigheden
https://www.wur.nl/nl/Publicatie-details.htm?publicationId=publication-way-343338323639
pdf: https://edepot.wur.nl/253831 100 pag.
vergelijk met 1985   'Eten van eigen bodem' van Theo Bakker.
https://edepot.wur.nl/45834 229 pag.
die kijkt ook terug naar 1900 en rond WOII

Natuur is GEEN monument ! Stop de klimaat/CO2/stikstof dictatuur


Meten is weten, temperaturen wereldwijd
  (electroverse)

Als er boerderijen weg moeten die al generaties/ honderden jaren bestaan, voor natura 2000 gebieden die 30 jaar geleden aangewezen zijn als inkomstenbron voor de groene maffia, dan zijn 30 jaar geleden verkeerde keuzes gemaakt



Natuur is een verdienmodel

Natuur is GEEN  monument,  het is een levend iets, maar voor wat ik sinds 2004 de groene maffia noem, is het een verdienmodel wat enkel om het geld per hectare is te doen, zogenaamd om te natuur te beheren maar ze vernietigen juist massaal natuur met beschermde planten en dieren zoals in het Rammegors, Hedwigepolder,Tiengemeten enz. en spannen rechtzaken aan om hun zin te krijgen van ons geld.
Terwijl de PCCC al in 2006 zei dat Nederland het al vanaf het begin jaren 70 verkeerd deed door de natuur als monument te zien, wat geen haarbreed van hun foute natuur-doelstellingen, van natuurarme stikstofgevoelige gebieden als 800 jaar geleden, mocht afwijken, want die leveren het meeste geld op.
En dat zie je nu ook met die door de politiek zelf gecre?erde stikstofcrisis, de groene maffia mocht zelf zonder controle of inspraak hectares natuurgebied bijtekenen, het meetsysteem van RIVM was niet geijkt met metingen, nattevinger werk dus, en uiteraard wordt er niet over de grens gekeken, alsof vervuiling van met name industrie en luchtvaart zich houdt aan landsgrenzen.  Nederland is gelegen in de delta van de Rijn en de Maas, voor dat gebied zou je dus dezelfde Duitse normen moeten hanteren, in Nederland zijn die honderdmaal kleiner en volgens Europa zit Nederland onder het stikstofplafond, dus wat is het probleem?
Al deze gegevens zijn makkelijk te vinden, en ik zet ze ook online.
En als je naar de stikstofcijfers kijkt wie staan dan bovenaan als de grootste vervuilers: Tata Steel, Dow, Schiphol,Shell enz.
Ook 200 vervuilende biomassacentrales met onder andere de nu illegale Amercentrale bij de Biesbosch...
februari 01, 2022, 16:32:29 pm door admin | Views: 3719 | Comments: 3

Kennis
zie ook mijn artikel van 2019 Scholen & Jeugdzorg als Oost-Duitse STASI !


ingediend 31 januari- geplaatst 2 februari   titel verandert in: Ze zorgen tegenwoordig dat een kind een rugzakje krijgt

dikgedrukt= niet in stukje EB
cursief : wel in EB erbij


Om het even in context te zetten: Als ik het huidig onderwijs genoten zou hebben, nou ja genoten haha, dan had ik nooit deze stukjes kunnen schrijven.




Rutte en VVD,D66 houden ons arm, scholen ons dom?
--------------------------


ingediend 31 januari- geplaatst 2 februari  in Eendrachtbode  titel verandert in: Ze zorgen tegenwoordig dat een kind een rugzakje krijgt

Voorkom dat de school zich gedraagt als Oost-Duitse Stasi vanwege subsidiegeilheid

Hierbij reageer ik op artikel over Willy Moerland van vorige week. Met name op de zin dat ze slechte herinneringen had aan de basisschool.

Helaas zullen meeste zo niet alle kinderen van tegenwoordig ook een hekel hebben of krijgen aan de (basis) school, want het geven van goed onderwijs tot havo is vervangen door slecht onderwijs, flauwekul lessen en leggen van psychologische druk op leerlingen, uithoren op prive zaken van leerling en ouders en andere kinderen, vriendjespolitiek, pesten en misbruik van gezag, dat is kindermishandeling, wat allemaal bij wet verboden is, terwijl ouders volgens school elkaar niet mogen kennen vanwege privacy zogenaamd, kinderen "mankeren" ineens van alles sinds jeugdzorg bij de gemeente zit.


Kinderen worden bewust goed taal- en schrijf- en rekenonderwijs onthouden,  zei een schrijffysio, een in mijn tijd onbekend beroep, dat leerde je gewoon op school, nu schrijven ze in blokletters.
 Die krijgt nu zelfs middelbare scholieren die niet eens goed kunnen schrijven, terwijl gedegen taal-, schrijf- en rekenonderwijs op de lagere school de basis zijn voor een goede opleiding en de rest van je leven. Dyslexie en dyscalculie, problemen met taal en rekenen wordt veroorzaakt door slecht onderwijs, ambachtsscholen/LTS=Lagere Technische School zijn verdwenen, niveau diploma's stelt niks meer voor, tussenvoorziening scholen zijn verschenen, en als je een vak wil leren wordt er op vmbo doodleuk gezegd, oh dat kan je vanaf je 21, terwijl je eerder vanaf LTS al wat vakkennis had en met 16 jaar de arbeidsmarkt op kon.

 Over kwaliteitsverlies gesproken ook van de PABO opleidingen trouwens. Geen wonder dat er lerarentekort is, omdat onderwijs geen onderwijs meer is,

REPRIMANDE

in onze tijd had je hoofdonderwijzer/directeur en leraren tegenwoordig heb je dikbetaalde besturen, directeur en dan teams met mentoren, zorgcoordinatoren, IB-intern begeleiders en noem maar op om zoveel mogelijk subsidies voor moeilijk lerende kinderen binnen te halen, en daar zorgen ze dan zelf wel voor dat elk kind een rugzakje en "begeleiding" krijgt en vooral een label maar dat is dus een fabel, en voor je het weet hebben je kinderen te maken met de jeugdzorg, terwijl de scholen in plaats van een subsidie een boete zou moeten krijgen en reprimande van de inspectie. 


En zo worden kinderen voor hun hele leven beschadigd.

Wat er in de lucht hangt in het recente regeerakkoord is dat een aantal partijen en ook Jeugdzorg
het zogenaamd GRIFEC wil invoeren, waarbij elk kind tot zijn 18e verjaardag een jeugdzorg"begeleider" krijgt via school die meer gezag krijgt dan de ouders, dit GRIFEC is in Verenigd  Koninkrijk en Nieuw Zeeland via de hoogste rechters al verboden verklaard op grond van internationale kinder- en privacywetten, ook in EU met artikel 8 EVREM, recht op eerbiediging van prive-, famil...
oktober 23, 2021, 14:05:32 pm door admin | Views: 5011 | Comments: 3

Welzijn
https://www.ewmagazine.nl/opinie/opinie/2021/10/rutte-belichaamt-inhoudelijke-leegte-die-nederlandse-politiek-al-sinds-kok-kenmerkt-851587/?&u


Orgineel was stuk groter dan 600 woorden, zal de zinnen die ik eruit moest halen cursief erbij zetten en linken uit bronnenlijst  die ik altijd meestuur, zodat ze weten dat ik het niet uit m'n duim zuig, bij de betreffende zinnen zetten

Orginele artike in plaatselijke media als attachment, zonder linken wel wat overzichtelijker en redactie veranderde titel



Dictatoriale VVD

We worden weer belogen en bedrogen!


Is de VVD naast de meest corrupte partij in Nederland, ook nog gek geworden, en wil
de volkspartij, is net zo'n leugen overigens als bronscheiding, de burgers nog meer op kosten jagen en het milieu benadelen, onder het motto wij bepalen, jullie de burgers moeten wel betalen.
Dat er nog iemand op zo'n partij stemt, is mij een raadsel.

https://www.volkskrant.nl/kijkverder/v/2019/politieke-integriteits-index-vvd-partij-met-meeste-en-de-ernstigste-integriteitsaffaires/

https://nl.wikipedia.org/wiki/Politieke_Integriteitsindex

vvd al voor 7e jaar meest corrupte
https://www.transparency.nl/nieuws/2019/01/politieke-integriteitsindex-2018-vvd-schandalen/
https://www.google.com/search?q=vvd+top10+corruptie


De partij wil landelijk toch dik inzetten op klimaat en milieu maar daar is dan hier niks van te merken en zeker niet van efficientie en effectiviteit, want dat is werken met nascheiding, wat steeds meer gemeenten gaan doen.
En als je voor beleving van de openbare ruimte bent, dan beter geen windmolens op land toestaan, die leveren meer subsidie op dan elektriciteit, over windhandel gesproken.

https://www.businessinsider.nl/hoe-boeren-goed-kunnen-verdienen-aan-gesubsidieerde-windmolens-maar-bonje-met-omwonenden-ligt-op-de-loer/

Zoals gezegd bronscheiding is een leugen, de bron ligt bij de multinationals die de producten verpakken, niet bij de consument, is enkel bedoeld om burgers als "zondaars" zwart te maken, de overheidsreclames over duurzaamheid doen net alsof ze tegen kleuters praten, maar de echte kleuters zitten in de regering, zeker als je ze bezig zag tijdens de formatie, waren allemaal met eigenbelang in plaats van belang van burgers bezig. Het moet als volksvertegenwoordigers gaan om de wensen van de mensen maar helaas.


Troep op straat tegengaan? 'Maak het scheiden van afval voor mensen makkelijker'
https://eenvandaag.avrotros.nl/item/troep-op-straat-tegengaan-maak-het-scheiden-van-afval-voor-mensen-makkelijker/
https://eenvandaag.avrotros.nl/embed/526396/?no_cache=1"

https://www.gemeente.nu/ruimte-milieu/apart-inzamelen-plastic-en-drankpakken-geen-succes/


[url=https://www.ad.nl/rotterdam/met-hetzelfde-gemak-gooi-je-plastic-in-dezelfde-bak-nascheiding-steeds-populaird...
september 28, 2021, 09:43:31 am door admin | Views: 4106 | Comments: 0

Welzijn
 Er komt een storm aan van protest en verontwaardiging van de gewone burgers
 
https://www.ewmagazine.nl/opinie/opinie/2021/09/er-komt-een-storm-aan-846727
Toeslagenschandaal past enkel in een dictatoriaal land
een storm van protest en verontwaardiging van de burgers

https://www.powned.tv/artikel/niemand-staat-op-en-heeft-het-lef-om-te-zegge
Niemand staat op en heeft het lef om te zeggen: genoeg is genoeg met die immigratie

https://www.telegraaf.nl/nieuws/419610665/vernietigende-analyse-klimaatplan-timmermans-amper-klimaatwinst

https://www.volkskrant.nl/columns-opinie/zwartmakerij-van-de-mens-dient-een-geheime-agenda~b97d0200/
Zwartmakerij van de 'gewone man' dient een geheime agenda


https://www.reddit.com/r/russiawarinukraine/comments/q1tw2q/northern_hemisphere_snow_mass_season_opens_250/
https://electroverse.net/nasa-data-reveals-global-snowfall-has-increased-over-the-past-40-years/
https://electroverse.net/u-s-has-been-cooling-since-the-1930s/ Nasa changing , adjusting data net al de KNMI , de klimaatwappies



Krijgen we net als zuidelijk halfrond een vroege en flinke winter, naast de hoge gasprijzen?



meer van deze links op https://www.reddit.com/r/meerderheidnederland/



Soms zie je op social media bv facebook  mensen vragen wat je echt uit de wereld wil hebben.

Sommigen zeggen covid, anderen honger, vervuiling, ziekte, armoede.

Ik antwoordde  politici, die  een crisis maken of negeren, meestal omdat ze aan het lijntje lopen van multinationals en de rijksten en de wereld DOELBEWUST dystopisch (somberder) maken, vanwege religieuze of ideologische redenen.

Of het nu covid, honger, oorlog, vluchtelingen, armoede, vervuiling enz. is, ze maken het zelf erger.

En de burgers tot aan modaal (in nederland is dat 85%  van de bevolking) worden door niet EEN partij vertegenwoordigd, of ze nu
socialistisch zijn of zich volkspartij noemen.
Neem nu het Toeslagenschandaal, ja de slachtoffers van het politici geschapen systeem worden nu langzaam geholpen, maar is het systeem
al veranderd in een systeem waar kinderopvang aan overheid de uren doorgeeft wat een kind daar is, en dan rechtstreeks worden betaald
door overheid, omdat niet de ouders van de kinderen maar de kinderopvang zelf de fraudeurs waren in het systeem?
Nee, uiteraard niet!


Het beste voorbeeld is de zogenaamde "klimaatcrisis", die er niet een is
https://unitedworld.earth/ban-airliners-from-jetstream-worlwide/

Wat betreft covid was mijn eerste bericht op 25 januari 18.03 2020 gezien de  datumstempel op mijn website zag
terwijl Nederlandse wetenschappers zeiden maak je geen zorgen en de lockdown kwam op 16 maart van dat jaar en nog
steeds is Schiphil open waar eerst 30.000 mogelijke buitenlandse varianten of ze nu delta of india variant heetten per dag binnenkwamen (900.000 per maand) en nu meer dan 1.5 ...
mei 30, 2021, 17:14:48 pm door admin | Views: 6179 | Comments: 8

Ruimte en Milieu
Geplaatst in Eendrachtbode 27 mei 2021
Ze gaven het al hoofdtitel mee:
Als groene maffia minder afval wil, moet multinational worden bestraft

Afval Scheiden moet lijden

Althans de burger, en dan heb ik het over afvalscheiding waar ook afgelopen week een artikel over verscheen in de Eendrachtbode, die onwaarheden verkondigt.
Maar het onderzoek genoemd, geeft ook duidelijk aan dat er sprake is van vriendjespolitiek. De gemeente is ook aandeelhouder en dan denk je, oh vandaar.
En de woorden kansrijke en wijze moest ik om lachen, dacht ja die moet je niet in de politiek zoeken, behalve team Omzigt dan.
Het hele afval dossier is onderdeel van wat Elsevier de groene kerk of religie noemt, maar wat ik in een stukje in PZC in 2004 al de groene maffia noemde.
Voor beiden geldt  wij, de burgers, zijn de "zondaars", zoals WNF in zijn recente reclames zegt: "wij zijn de eerste generatie die weten dat wij de aarde aan het vernietigen zijn". Dus wij moeten boete doen, de portemonnee/pinpas pakken en vooral flink betalen, want daar gaat het hen om, zeker niet om (kosten)effectief en effici?nt voor de burger werken.
Wie  goed onderwijs heeft genoten in jaren 1960-1970, de tijd zonder wegwerpverpakkingen, en allerhande gesubsidieerde gesprekspartners van de overheid, is geleerd zelf na te denken, weet dat dat ze liegen en ons bedriegen.
Tegenwoordig met chaotische lesstof, de basisschool als geldmachine voor de parasiet jeugdzorg en logge op geld- en subsidie beluste besturen, zeker in de steden, met tussenschool en verdwenen ambachtsschool, is het onderwijs gewoon bagger,

Het beste voorbeeld van de leugens is het woord BRONSCHEIDING,
wij burgers produceren teveel afval?
Het zijn volgens mij wel de multinationals die de producten verpakken , niet de burgers!
Dezelfde multinationals en groene maffia die aan de groene deal van Franske Timmermans weer
miljarden kunnen verdienen.
Die promoten ook "religieus" de zogenaamde klimaatverandering, ik denk dat menigeen afgelopen maanden heeft lopen verzuchten, nou waar blijft die opwarming nou waar ze al jaren over lopen te klagen?

Is er dan niet meer CO2? Ja die is er, zeker vanaf 1960, omdat vanaf 1952 vliegtuigen massaal door straalstroom vliegen, de ozonlaag gehalveerd hebben, dat hebben we vorig jaar gemerkt met corona, zonnekracht(UV) boven maximale waarden wereldwijd, en een WEERS-verandering teweeg hebben gebracht ook sinds 1960, en net als planten kan ook plantaardig plankton slecht tegen teveel UV, dus nam die minder CO2 op en produceerde minder zuurstof, en de oceanen zijn naast de oerwouden de longen van de aarde en dus ons,dat is allemaal onderzocht en gemeten, dus te weten.




Is dus ook weer net zulke onzin als dat stikstof, de groene maffia ontvangt miljarden  per jaar om niet levensvatbare natuur te "redden" en om natuur als het Rammegors om zeep te helpen, vol met beschermde dier- en plantensoorten waarvan vele op de rode lijst.
Dus stoppen met de beheersvergoeding voor de groene maffia, Moeder Natuur doet het beter en gratis.

Nacheiding wat momenteel al in 5 fabrieken in Nederland gebeurt betekent een veel betere scheiding dan de burger ooit kan, dus als de groene maffia en politiek minder afval wil, dan moeten ze niet de burger, maar de multinationals aanspreken en belasten, maar ja ook over die vervuilende vliegtuigen die de aarde vernietigen, staat niks in de klimaatakkoorden.

En wat gemeenten ook vergeet te zeggen, dat naar een adres, dus persoon,  te herleiden kliko, in strijd is met de AVG, recht op privacy, en aan te vechten is bij de Autoriteit Persoonsgegevens, en dan wil ik sowieso ook  een slot op mijn containers te openen met een pasje door mij en de vrachtwagenchauffeur, anders kan iedereen er wat ingooien .

--------------------------...
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »