zie ook Voorkom dat school zich gedraagt als Oost-Duitse Stasi vanwege subsidiegeilheid
https://www.hetforumvannederland.nl/index.php?topic=577384.0 of ze zorgen tegenwoordig dat een kind een rugzakje krijgt
Jeugdzorg gedraagt zich als Oost-Duitse Stasi
Scholen & Jeugdzorg gedragen zich als Oost-Duitse STASI vawegew de subsidies voor moeilijk lerende kinderen
Zgn. Leerachterstand? Dan een boete en geen subsidie!
BASISSCHOLEN geven geen onderwijs meer als vroeger, maar DRANG EN DWANG
alles voor het geld, niks voor echt onderwijs, armoe in de klas , rijkdom op kantoor (topzware besturen in hun ivoren torens)
en
WEG MET DE LABELS, dat zijn maar fabelsscholen moeten net als vroeger samenwerking zijn tussen ouders en leerkrachten, klein bestuur op afstand , en ECHT opbouwend onderiwijs net als vroeger(liefst in cooperatief verband) overheid betaalt dan onderwijs en schoolbouw- en onderhoud.
En geen directeuren, IB en maatschappelijk werkers op school, het is een ONDERWIJSinstituut geen visvijver voor Jeugdzorg! Die kan je opheffen.
--------------------------------------
van Cees Boogaart geplaatst in Eendrachtbode 21 november 2019
onderlijnd geschreven is weggevallen in de publikatie in Eendrachtbode, De vet gedrukte zijn als (tussen)titel gebruikt
JEUGD ZORGLIJK? [ (de redactie maakte ervan: aka Jeugdzorg gedraagt zich als Oost-Duitse Stasi !!)
Vorige week kwam ineens een grote verandering in het financieringssysteem, en het lijkt erop dat Jeugdzorg hun zin en meer geld krijgen na meerdere keren te hebben gedemonstreerd voor meer geld, voor rechten kinderen demonstreren ze nooit, is dat nog niemand opgevallen?
Nu ze de geldkraan weer opengebroken hebben, is nog de vraag of het Rijk of de gemeenten het kind van rekening zijn. De kinderen onder Jeugdzorg zijn het zeker.
Voor Jeugdzorg met hun open eind financiering van uurtje factuurtje, is dat ook weer een goed functionerend verdienmodel, gezien feit dat groot deel van het budget oftewel een miljard euro al naar hun eigen portemonnee gaat.
De 42 jeugdzorgregio's die in 2015 al waren opgericht krijgen nu weer de regie. In 2015 kwam het naar de gemeente, waarover een gemeenteraadslid nog niet zo lang geleden over zei: Het kan toch niet waar zijn dat vanaf het moment dat Jeugdzorg onder de gemeenten valt elk kind INEENS wat mankeert en medicijnen, hulp en begeleiding nodig heeft?
Inderdaad, in die vraag zit gelijk ook het antwoord. Het is ook niet waar!
De lagere scholen van nu hebben niet meer de kwaliteit hebben van de jaren 50-70, en zijn nu zeker sinds 2015 de
visvijver geworden voor de Jeugdzorg.
Kinderen worden bewust goed taal- en schrijf- en rekenonderwijs onthouden, zei een schrijffysio recent, een in mijn tijd onbekend beroep.
Die krijgen nu zelfs middelbare scholieren die niet eens goed kunnen schrijven, terwijl gedegen taal-, schrijf- en rekenonderwijs op de lagere school de basis zijn voor een goede opleiding en de rest van je leven.
En dan kunnen de kinderen gelabeld worden om nog meer geld te vangen, via subsidies voor moeilijk lerende kinderen, en daar zorgen ze dan zelf wel voor, toch?
Werk, lees geld, krijgen is niet de kunst, werk houden!
En zo worden kinderen voor hun hele leven beschadigd.
Het meeste misbruik van kinderen vindt plaats als ze onder hoede zijn van Jeugdzorg, is al bekend uit meerdere onderzoeken die veel media aandacht kregen. Dus hou onderhand eens op te praten over "Jeugd" Zorg, die hoort net als Ouderenzorg, Beweegzorg, Tandzorg en andere zorg onder de Zorgverzekering en medici, niet bij "
helderzienden", pseudomedici en Justitie.
Geen wonder dat er agressie is tegen jeugdzorgers, want wie goed doet goed ontmoet, wie slecht doet slecht ontmoet.
Als Jeugdzorg hun werk zo goed doet zou het aantal gevallen afnemen, maar het is explosief gestegen, want het is hun verdienmiddel.
Dat "Jeugd zorg" en ook huiselijk geweld als verdienmodel/middel worden toegelaten in Nederland, in tegenstelling tot bv. het orthodox patriarchale land Oekra?ne, waar moeder en kind(eren) wel worden beschermd van overheidswege, hier zijn ze helemaal vogelvrij, maakt duidelijk dat Nederland allang geen rechtstaat meer is. Zoals commissaris koning Brabant Wim van de Donk in 21 juni in Tilburg al opmerkte tijdens zijn lezing. Hij zegt ook:
En misschien moeten we wel extra opletten nu de vijanden van democratie en
rechtstaat niet louter van buiten komen, maar zich bevinden in onze eigen samenleving.
Jeugdzorg gedraagt zich als de Oost Duitse Stasi, en wil zelfs aan elk kind een staatsvoogd toekennen,dus dan is blijkbaar het enige verschil tussen Nederland en Rusland en dat heb ik al eerder in Eendrachtbode gezet, in de editie van 23 april 1981, dat ze daar Russisch spreken en hier Nederlands, het is hier net zo autoritair en onderdrukkend.