• Welcome to Het Forum van NL _ Ukraine , Foreign News.
 

News:


Cultuur is wat 85% van de bevolking (tot en met modaal) heeft opgebouwd , niet wat de 15% teveel betaalde bovenmodale politiek correcte multiculturalisten proberen op de leggen dus Zwarte Piet is gewoon Nederlandse cultuur, en die 15% moeten niet proberen het geweten van Nederland te zijn, want ze zijn zelf gewetenloos (Groene Maffia - Jeugdzorg - Asiel en Zieligheidsindustrie) en verdienen goed aan andermans ellende.

Main Menu

'Wapens voor Oekraïne gevaar voor Rusland' - Telegraaf.nl

Started by Feedbot, February 06, 2015, 07:08:31 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Feedbot

'Wapens voor Oekraïne gevaar voor Rusland' - Telegraaf.nl

Telegraaf.nl'Wapens voor Oekraïne gevaar voor Rusland'Telegraaf.nlMoskou zal een besluit van de Verenigde Staten om wapens aan Oekraïne te leveren, beschouwen als een gevaar voor zijn eigen veiligheid. Dat heeft de woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken in Moskou donderdag gezegd.Wapens niet de oplossing voor conflict Oekraïne, zegt BidenElsevierBiden: wapens lossen conflict Oekraïne niet opVolkskrantOekraïne wil wapens van de NAVO, maar daar wil de VS niets van wetenz24Financieele Dagblad (Registratie)alle 24 nieuwsartikelen »

http://news.google.com/news/url?sa=t&fd=R&ct2=nl_nl&usg=AFQjCNFgAJBjQj49ITkKC_FiNgNCR4aD7Q&clid=c3a7d30bb8a4878e06b80cf16b898331&cid=52779290054643&ei=X1rUVOKMG-WdigbihoFI&url=http://www.telegraaf.nl/buitenland/23645395/___Wapens_voor_Oekraine_gevaar_voor_Rusland___.html